Stahování dat z internetu

Ulož to cz stahuj filmy zdarma

Uloz.to byl roku 2012 největším českým uploadovacím serverem a podobně jako RapidShare sloužil k souborovému sdílení na internetu. Službu uloz.to provozuje společnost Nodus Technologies společnost s ručením omezeným. Pokud zde jako uživatel neplatíte, tedy nemáte zaplacené VIP členství, můžete stahovat maximálně tři sta kilobajtů za sekundu.

To vše ještě podle toho, jak je server vytížený.  Stahovat zdarma můžete také pouze v tom případě, kdy nejsou obsazeny takzvané freesloty.  Na uloz.to si tedy můžete zaplatit za VIP členství tím, že koupíte takzvaný kredit, za který pak můžete sledovat víc souborů najednou a také samozřejmě neomezenou rychlostí, tedy rychlostí Vašeho internetového spojení.

Jestliže si zde nakoupíte VIP kredit, budete také moci stahovat soubory z Rapidsharu, stejně jako kdybyste i na něm měli prémiový účet. Tyto soubory jsou pak uloženy na serveru uloz.to. Jako uživatel můžete na server také nahrávat své soubory, přičemž jeden soubor může mít maximální velikost  dva gigabajty. Pokud jde o dobíjení kreditu na uloz.to, tak to můžete provádět pomocí sms, kreditní kartou nebo bankovním převodem.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Stahování filmů a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.